קודן דלת כניסה

מנעולן 24 שעות - פורץ » שירותים נוספים » קודן דלת כניסה

תיקון/התקנת קודן לדלת כניסה

קודן דלת כניסה שימש מאז ומעולם כאמצעי בקרה מאז התפתחות הקדמה הטכנולוגית בענף המנעולנות. כך, יכול המשתמש להיכנס לביתו או לבניינו באמצעות קוד מספרי שרק הוא ושותפיו לדירה/לבניין יודעים. התקנה של הקודן ותיקונו – אפשריים מטעם מנעולן מוסמך הבקיא ברזי התחום. המנעולן, כשמוכר לכם קודן חדש יעשה זאת בהתאם לבירור צרכים מידי. אם הנכם שומרי שבת, הוא ימכור קודן שומר שבת עם חיוג פולס כשכל פולס מפעיל משקולת מכנית ולא ממסר חשמלי. הוקשו כל המספרים נכונה? המשקולות של המנעול המחובר לקודן נפתחות: הדלת נפתחת. אם אתם חובבי טכנולוגיה, ויכולים לרכוש גם קודן חשמלי – יוצע לכם קודן שניתן להיכנס באמצעותו לבית הן באמצעות חיוג והן באמצעות טביעת אצבע ביומטרית.

קודן דלת כניסה

התקנת קודן דלת כניסה חדש

להתקנת קודן חדש יש לעמוד בקשר עם בעלי מקצוע העוסקים בתחום המנעולים ולבחור מנעולן מוסמך המתמחה בשירות תיקון/התקנת קודן לדלת כניסה. המנעולן יבחן את הדלת שלכם, יבדוק היכן הוא יכול לחצוב את התשתית של הקודן ויבצע הלכה למעשה את ההתקנה. ניתן לבחור קודנים מדגמים זהים – כשהצבע שלהם ולוחות הפיקוד שלהם שונים למראה. המנעולן צריך לספק את הקודן שאתם מעוניינים בו כך שהעיצוב ייראה כפי שתכננתם.

תיקון קודן קיים

מנעולן מוסמך יידע גם לתקן לכם קודן שכבר הותקן הלכה למעשה בדלת. הקודן מגיב לאט? לא מגיב כלל? יצא מכלל פעולה? מנעולן מוסמך ידע לתפעל את הבעיה הזו ולהחזיר במהרה את הקודן למוטב. יש לקרוא למנעולן הבקיא בשירותים כמו תיקון/התקנת קודן לדלת כניסה למימוש התיקון הנדרש.

קודנים מיוחדים

ישנם דגמים שונים של קודנים מיוחדים שמומלץ לכם להכיר:

  • קודן שומר שבת ללא חשמל.
  • קודן עם מזהה טביעת אצבע ביומטרי.
  • קודן עם לוח פיקוד שהוא מגע, ללא כפתורי מתכת/פלסטיק.
  • קודן ובו לכל משתמש (כלומר, לכל דייר בבניין בנפרד) מסופק קוד פתיחה נפרד.

עם קודנים מתקדמים אלה אך טבעי שתמצאו אץ אביזר האבטחה המתאים ביותר למקרה שלכם. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם מנעולן מוסמך לפני קבלת ההחלטה, על מנת שהיא תתקבל באופן אופטימלי ומתאים ביותר לדלת שלכם.

אילן מנעולים – חברה להתקנה ותיקון קודן לדלת כניסה

בחברת "אילן מנעולים" מבצעים תיקונים/התקנות קודנים לדלתות כניסה בכל דלת – מבתים פרטיים ועד כניסות לבניינים, מקודן שהותקן בכניסה למשרדים/מוסדות ועד קודן למבנים מסווגים. על מנת להתקין קודן חדש או להזמין תיקון לקודנך הקיים – היה בקשר עם חברת "אילן מנעולים" שתדאג לשלוח אליך את המומחים לביצוע השירות.

למידע ראשוני אודות התקנת קודן לדלת כניסה, צרו קשר לבירור מצב נתון והכנה או הזמנה בטלפון 077-505-8400

Call Now Buttonלחצי לחיוג 24 שעות 077-5058400