התקנת דלתות פלדה

מנעולן 24 שעות - פורץ » דלתות » התקנת דלתות פלדה

שירותי התקנת דלתות פלדה 24/7

ידוע כי שירות כמו התקנת דלתות פלדה עלול להתבצע בחירום ולא רק בשגרה. גם הדלתות החסונות והחזקות ביותר עשויות יום אחד להתגלות לכם ככאלה שלא נסגרות בשל יציאת מכיוון, התעקמותה או ירידתה למטה בצורה קיצונית עד כדי חיכוך עם הרצפה ללא יכולת להזיזה. כמובן שבמקרים כאלו יש להתייחס לבית שלכם כמו לבית שזקוק לפריצה.

** אין לדחות את הקריאה למנעולן למחר ואפילו לעשות זאת עכשיו על מנת שביום המחר תוכלו לצאת לעבודה ולסגור דלת שעובדת.

התקנת דלתות פלדה

קריאה למנעולן בגין דלת פלדה תקולה והתקנתה מחדש

המנעולן יגיע לבית שבו התרחשה התקלה שמונעת את סגירת דלת הפלדה, יאבחן את הדלת ויחל להוציא אותה מהצירים באמצעות הברגה החוצה. לאחר שליפה של הדלת – יאבחן המנעולן את הנזק, יאתר את אוזני הציר האחוריות הפגומות ויישר אותן. המנעולן יבדוק שכל רכיבי הדלת גם ישרים פלס וגם לא ניזוקו במהלך הטיפול.

אחד הרכיבים ניזוק? הוא יוחלף באחר על מנת שהדלת תמשיך לספק 100% בטיחות לבית שלכם. לאחר ווידוא שהדלת שלמה ותקינה – תתבצע התקנה מחדש. התקנת דלתות פלדה בגין בלאי מתרחשת חדשות לבקרים בשל אי נקיטת אמצעי זהירות שמומלץ כי יפורטו מטה. ישנם גם מקרים בהם תסתפקו בחידוש דלתות פלדלת.

גם לדלת פלדה יש נקודות תורפה: הכירו אותן

הדלת עשויה להגיע למצב של חיכוך עם הרצפה או יציאה מכיוון כאשר:

  • לא משמנים אותה.
  • היא באה במגע עם מים.
  • מתחתיה נאגר לכלוך ואבק שלא נוקה.

על מנת למנוע מצבים של דלת לא מכוונת מומלץ לעשות תורנות דלת בבית שלכם בכל מספר שבועות, במהלכה יש לנקות ולקרצף אותה, לשמן אותה, ולנקות את סביבתה מאבק ולכלוך. כמובן שאין לעשות שום פעולה עם מים. הקפדה על תחזוקת דלת תקינה תחסוך לכם בלאי ותאריך את חייה של הדלת לעוד שנים ארוכות.

דגמים מוכרים של דלתות פלדה

דלתות רב בריח, דלתות שריונית חוסם, דלתות עבות של מקלטים, ועוד. בכל הדלתות הללו מטפל מנעולן מוסמך, מתיקון ועד התקנתן מחדש. אם נתקלתם במפגע בדלת הפלדה שלכם, זה מצב חירום לכל דבר ועניין כי אין לכם איך לסגור את הדלת. יש לקרוא למנעולן ברגע שזה קורה.

על "אילן מנעולים" – חברת המנעולנות שלכם

שירותי "אילן מנעולן" הם שירותי בוטיק להחלפת דלתות פלדה, תיקונן והתקנתן מחדש. התקנת דלתות פלדה בחירום נעשית על ידי מתקין מוסמך שבוחן את הבלאי בדלת, מתקן ומחבר אותה מחדש למפתח המקורי לאחר גמר התיקון.

להזמנת התקנת דלת בהינתן שאינכם יכולים לסגור אותן – צרו קשר בטל' 077-505-8400

לחצי לחיוג 24 שעות 077-5058400