אילן מנעולים

פורץ רכבים

כמה פעמים קרה שכל כך מיהרתם לצאת מהרכב ושכחתם את המפתחות בפנים? ומה עם היום ההוא שהמפתח נפל והתעקם ונאבקתם שעות כדי לפתוח את הדלת?

והרי לפחות פעם אחת התקלקל המנעול, נכון? ועוד לא דברנו על מצבי חירום למיניהם בהם הילד נשכח או ננעל בפנים ואתם התרוצצתם מבוהלים וחסרי אונים.

בדיוק בשביל מקרים כאלה ועוד הרבה אחרים, מומלץ לברר על פורץ רכבים הפועל בסביבתכם על מנת שבמידת הצורך תגובתכם תהיה מידית ותחסוך לכם זמן יקר ולחצים מיותרים.

אילן מנעולים הוא פורץ רכבים מנוסה ומיומן הפועל באזור כפר-סבא והסביבה.

manulan bekfar saba עם אישור מטעם משטרת ישראל ו-12 שנות וותק בפריצת רכבים ומנעולים תוכלו להיות שקטים ובטוחים שהשירות שתקבלו יהיה מהיר, אמין ומקצועי.

יודע גם לטפל בקטנועים שננעל בהם המפתח ובשרשראות אופנועים שלא ניתן לפתוח ולשחזר מפתחות לרכב.

פורץ רכבים

אז פורץ רכבים זה חשוב, אבל למה דווקא "אילן מנעולים"?

בהתחשב בכך שפועלים לא מעט נותני שירות בתחום, חשוב שתעשו בחירה נכונה ותבחנו את בעל המקצוע על פי מספר קריטריונים.

  • תמיד זמין בשבילכם – כשאין לכם אפשרות להיכנס לתוך הרכב שלכם אתם למעשה מוגבלים ומושבתים. זה מעצבן ומשבש לכם את היום ואתם לא מוכנים לסבול   דיחוי. אתם צריכים ורוצים מישהו שיגיע הכי מהר שאפשר – ובצדק. "אילן מנעולים" זמין בכל עת לשאלות ולסיוע ומתחייב על זמני הגעה נמוכים מן הממוצע.
  • שירות במחיר הוגן – אל תתפתו לשלם סכומים גבוהים ומופרכים מתוך לחץ. אתם צריכים מישהו שיעזור לכם, לא אחד שינצל את המצוקה שלכם. "אילן מנעולים" מאמין במחירים אחידים והוגנים כי הוא כבר יודע איזה מספר תחייגו בפעם הבאה שתתקעו עם הרכב.
  • אמינות ומקצועיות – כמובן חשוב לוודא שהמחלץ יהיה מנעולן בעל תעודה מטעם משטרת ישראל, שיהיה לו ניסיון רב, שיכיר כל מנעול ומנעול ויוכל לזהות באופן  מידי את הדרך לפיצוחו. "אילן מנעולים" מתמחה בפריצת מנעולים מכל סוג ועם ניסיון של 12 שנים בתחום קשה לדמיין איך עוד אפשר להפתיע אותו.

כתב אחריות

חשוב לבחור בקפידה פורץ רכבים שבו תתנו אמון על מנת שיסייע לכם בעת מצוקה. "אילן מנעולים" מתחייב להגיע עם פתרון עד אליכם, לעמוד בכל הקריטריונים ולהעניק שירות אדיב, מהיר, מקצועי, יעיל והוגן. באחריות.

למידע נוסף, צרו קשר עוד היום בטלפון 077-505-8400 ואחזור אליכם בהקדם עם פתרון פריצת רכבים בסביבת כפר סבא.